середу, 6 червня 2012 р.

Спортивні гімнасти привезли срібло і золото з Словенії

У місті Меріборо (Словенія) завершився шостий етап Кубка світу зі спортивної гімнастики. Семеро наших спортсменів потрапили до фіналу у різних дисциплінах, але тільки двом вдалося піднятися на п'єдестал переможний, повідомили УНН в прес-службі Держслужби молоді та спорту.

Срібло у вільних вправах завоював Олександр Супрун (14,375), поступившись лише пуерториканцеві Рафаелю Моралес-Касадо (14,500), третє місце зайняв Ренато Насіменто з Бразилії (14,300).

Бронзову медаль в скарбничку збірної України додав Максим Сім'янки (14,975) у вправах на перекладині. Епке Зондерланд з Голландії (16,275) і Маріо Мознік з Хорватії (15,400) зайняли перше і друге місце в цій дисципліні, відповідно.